KONST / Litografier / Färglitografi 7096337
nr 709 6337
Färglitografi
signerad, 104/199, Tintinmotiv, 44x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 17:29:10
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr